+370 682 88 700
TłoTło

Išsinuomokite automobilį

Simply

formalumai atliekami per 15 min

Safely

automobiliai iki 2 metų senumo

For less

50 % pigiaunei kitose automobilių nuomose

*kainos lyginamos su kitomis nuomos kompanijomis SIXT, AVIS ir Europcar nuo 2016 04 11 dienos C klasės automobiliams (2 dienų nuomai)

App storeGoogle play

Aplankykite Lietuvą!

Keliaujant automobiliais ir iš anksto mūsų komandos paruoštu maršrutu po gražiausius Lietuvos kampelius, kelionė taps dar paprastesnė, įsimintinesnė ir komfortiškesnė. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su mumis.

Naujausi automobiliai pačiomis geriausiomis kainomis

Peržiūrėkite mūsų turimų automobilių pasirinkimą

Raskite mus Facebook paskyroje

Raskite mūsų Facebook paskyrą ir pirmieji sužinokite visas akcijas ir naujienas!

Automobilių nuoma Rentis.lt

Nesvarbu, kur esate, mėgaukitės visiška nepriklausomybe! Rentis automobilių nuoma pasižymi lanksčiais pasiūlymais, pritaikytais jūsų lūkesčiams. Nepriklausomai nuo to, ar jums automobilio reikia vienai dienai, savaitei ar ilgesniam laikui, mes pateiksime geriausią kainos ir kokybės pasiūlymą. Nepastebėsite, kaip prabėgs vos penkiolika minučių ir jūs jau galėsite sėdėti prie automobilio vairo. Išsinuomoti automobilį dar niekada nebuvo taip paprasta!

Rentis automobilių nuomos vietas rasite netoli viena kitos, šalia stočių, oro uostų Lenkijoje, Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Sistemingai atnaujiname automobilius, taip užtikrindami saugias ir patogias keliones savo klientams. Automobilių rezervacija gali būti atliekama internetu, telefonu ar kitu jums patogiu būdu.